Lintje voor Paul

paul bendersPaul Benders is sinds afgelopen vrijdag Lid in de Orde van Orange Nassau. Hij was vrijwilliger en voorzitter van de bestuur van de Stichting Vrijwilligers Palliatieve Terminale Zorg-Betuwe die het mogelijk maakt om thuis de laatste fase van zijn leven door te brengen. Daar zijn wij trots op en vinden het meer dan verdiend. Hij kreeg van ons een appelboompje. Een symbolisch geschenk omdat we weten en hopen dat zijn inzet voor onze Stichting vrucht mag dragen.

  • Aangemaakt op .

Meer informatie

of direct contact

Voor contact over hulpaanvragen, vrijwilligerswerk en andere informatie.

Telefoon: 06-46045951
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Overbetuwe: op werkdagen ook bereikbaar via Sociaal Kernteam Overbetuwe.
Tel. 06 - 11736168
Iedere werkdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Lingewaard: op werkdagen ook bereikbaar via het Meldpunt St. Welzijn Lingewaard, tel. 088 - 25 52 555

De kosten voor de inzet van onze vrijwilligers wordt gesubsidieërd door het ministerie van volksgezondheid. Voor de hulpvrager is onze inzet dus kostenloos.